לשיחת ייעוץ חינם

מתחייבים לתגובה עד שעתיים

למידע נוסף

חריטה על עץ

חריטה בלייזר הינה חריטה מדוייקת, מהירה ואיכותית, המאפשרת תוצאה יפהפייה בפרוייקטים פרטיים או עסקיים, בעיצובים מורכבים, גמישים וייחודיים ואפילו במחירים לא גבוהים.
חריטה על עץ אפשרית כמעט על כל סוגי העצים ומאפשרת תוספת יוקרתית, מרהיבה ואישית לכל פרוייקט, החל מהקדשה אישית למתנה למכר אהוב וכלה באותיות עץ מרהיבות לשלטים עסקיים או חריטה של לוגו בפס ייצור של אלפי מוצרי קידום מכירות.

מהי חריטה בלייזר על עץ, מתי חריטה על עץ היא האפשרות המנצחת, ולמה דווקא ב PCGraph?

חריטה על עץ מאפשרת מגע אישי במתנות

בין אם אתם חושבים על מתנה אחת, ייחודית ומושקעת לאדם שקרוב לליבכם, או על מוצרי קידום מכירות ומתנות זהות לחלוקה, חריטה בלייזר על עץ יכולה להיות פתרון "מחוץ לקופסה" עבורכם.

חריטה על עץ יכולה לאפשר:

> חיתוך ייחודי של פיסות עץ, למשל, לחריטה על עץ של פאזלים אישיים בתכנון חד פעמי מכל תמונה שתבחרו על קובייה של עץ סנדוויץ'

> חריטה על פיסות עץ ליצירה של הקדשה או טקסטים לצרכי קידום מכירות (כמו לוגו או סלוגן בית העסק), על פיסות עץ, מסגרת של תמונה, ומוצרי עץ המאפשרים חריטה בלייזר עליהם

חריטה בלייזר על מוצרים קיימים, כמו קתות של רובים, קופסאות עץ סנטימנטליות, ועוד.

מוצר אחד או מליון – כולם באותו גימור מושקע

החריטה באמצעות לייזר מאפשרת התייחסות מדוקדקת מאוד לפרטים. בין אם יצרתם תמונה וחשוב לכם שהחריטה שלה תהיה מדוייקת, או בין אם אתם יוצרים אותיות מעץ לשלט – לא משנה מה הפרוייקט שלכם, תשמחו לדעת שהתוצאה הסופית תהיה בדיוק מיקרוני ביחס להזמנה.
בחריטה בלייזר על עץ ניתן ליצור מוצר אחד, חד פעמי וייחודי, או להכניס את הפרוייקט "לפס ייצור" ולייצר מליון ממנו – בשני המקרים, כל אחת מהחריטות תהיה זהה לכל השאר וברמת גימור מדוייקת וגבוהה.

אנחנו תמיד כאן לחשוב איתכם, על מנת שתגיעו לתוצאה הטובה ביותר עבורכם

PCGraph עוסקת בחריטה על עץ במשך כמעט עשור, במהלך שנות עבודתנו ייצרנו אינספור פרוייקטים שונים ומגוונים, לצרכים שונים ומעל סוגי עץ שונים. כעת, נשמח להעמיד את הניסיון והמומחיות שלנו לשירותכם ולסייע לכם להגיע לתוצאה הטובה ביותר מבחינתכם, על ידי בחירת החומרים והטכניקות המתאימות ביותר לחריטה על עץ, התאמה מדוייקת של הפרוייקט ומאפייניו לחומרים וליכולות המכשור, ובסופו של דבר – לקבלת המוצרים החרוטים שבוצעו בדיוק לשביעות רצונכם. תמיד נשמח לחשוב איתכם, ללוות בתהליך התכנון והעיצוב, להציע אלטרנטיבות שיבטיחו תוצאה טובה יותר, ולוודא כי כל מוצר שתקבלו בסיום התהליך יהיה זה שדמיינתם בתחילת התהליך.

התקשרו אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר, פרטים ואיפיון של פרוייקט חריטה בלייזר על עץ, בדיוק על פי דרישתכם, במהירות ובמקצועיות!

מציג את כל 12 התוצאות

    סרטון וידיאו PC Graph