בתאריך 13/7/22 יום רביעי לא נקבל קהל עקב מעבר למשרדנו החדשים.
כתובתנו החדשה: המלאכה 18, חולון.
נשמח לראותכם החל מ- 17/7/22

אותיות מעץ

חיתוך אותיות בלייזר פוסט

ברוכים הבאים לטרנד העיצובי שכובש את העולם – אותיות מעץ! זה מתאים למשרד, לכל חללי הבית, לעצמכם או כמתנה, זה מתאים לעיצוב השם או הלוגו ולכתיבה של מילים או ביטויים מרגשים מעל קירות המשרד או הבית; אפשר לצבוע אותיות מעץ בצבעים טבעיים (ולשמור על מראה ה”עץ”); מטאליים (ולקבל מראה מתכתי) או פסטליים, ולהתאים אותיות מעץ לכל עיצוב – בקיצור, אם לא ידעתם עד עתה, גם אתם צריכים אותיות מעץ. כל היתרונות – במאמר שלפניכם.

אותיות מעץ – הכתובת על הקיר

אם אתם מחפשים פתרון גמיש, זמין, לא יקר במיוחד, בעל מראה עיצובי מנצח ויכולת להשתלב בעיצוב הקיים שלכם, הן לכיתוב במשרד והן לכיתוב בבית, אותיות מעץ יכולות להיות בדיוק הדבר עבורכם.


אותיות מעץ למשרד

יצירה של הלוגו העסקי, באותיות מעץ באנגלית, בעברית, או בכל שפה אחרת, הסלוגן או משפטים מעוררי מוטיבציה בחדרי הישיבות והעבודה של הארגון, בקלות ובמהירות, בכל עיצוב, פונט וגודל שתבחרו. התכנון והביצוע מהירים ומושלמים, הקישוט, הצביעה והמראה הסופי לחלוטין תלויים בכם.


אותיות מעץ לחדרי ילדים

אתם יכולים להדפיס את השמות שלהם, אתם יכולים לאחל להם לילה טוב וחלומות פז באותיות מסולסלות ככנפי פיה מעל למיטות שלהם. אתם יכולים להגדיר אזורי משחק ואזורי לימודים באמצעות שלטים מקומיים שתתלו באזורים אסטרטגיים, בקיצור – אתם יכולים להשתמש באותיות מעץ לקישוט, סימון, תוספת צבעונית ופונקציונאלית – באלף צורות שונות בחדרי הילדים.
את אותיות העץ שלכם תוכלו להזמין בכל גודל או פונט (גופן) שתבחרו, ובגימור לצפות את האותיות בטפט צבעוני או לצבוע אותן בצבעים מתאימים לעץ. השלט החדש שלכם יתאים בדיוק לעיצוב חדר הילדים ויספק תוספת נפלאה הן בהיבט העיצובי והן בהיבט הפונקציונאלי.
אגב, לא רק לחדר הילדים – גם לחדרים אחרים בבית ניתן להשתמש באותיות מעץ – לחדר השינה, למטבח, לפינת האוכל, לאמבט (בגימור עמיד בפני מים), ועוד – כיד הדמיון הטובה עליכם!
הגימור – מושלם! העיצוב הסופי – איך שתבחרו
אותיות מעץ בחיתוך לייזר מתקבלות בצורה מושלמת, בגימור חלק ונהדר, וניתן לחתוך אותן כמעט מכל סוג עץ, בכל גוון, בכל סוג גופן ובכל גודל. מלאכת ההרכבה והתליה אות ליד אות לקבלת לוגו, מילה או משפט, כמו גם את מלאכת קישוט אותיות העץ בצביעה או בהדבקה (למשל, של טפטים מקצועיים המיועדים למשטחי עץ) אנחנו משאירים לכם. תוכלו להפוך כל אות ליצירת אמנות שתוסיף, תגבש, ותעביר את המסר שלה בצורה נפלאה בכל חדר.

אותיות מעץ
wooden letters

אנחנו כאן ונשמח להכין עבורכם אותיות מעץ!

PCGraph מתמחה בחיתוכי לייזר ובין השאר בחיתוך אותיות מעץ. באמצעות ציוד חדשני וצוות מקצועי, נוכל לקבל פרוייקטים קטנים כגדולים, פשוטים כמורכבים, ולבצע אותם בצורה מושלמת, במהירות, ועם חיוך. נשמח ללוות, לייעץ, להציע שיפורים ולבצע לשביעות רצונכם כל חיתוך אותיות מעץ לבית או למשרד.

פנו אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר לחיתוך אותיות עץ!

Call Now Button