בתאריך 13/7/22 יום רביעי לא נקבל קהל עקב מעבר למשרדנו החדשים.
כתובתנו החדשה: המלאכה 18, חולון.
נשמח לראותכם החל מ- 17/7/22

בניית דגמים ומודלים בחיתוך וחריטה בלייזר

חיתוך וחריטה בלייזר פוסט

בניית דגמים ומודלים בחיתוך וחריטה בלייזר
מעצבי מוצרים, אדריכלים ואנשי פיתוח זקוקים לדגמים ומודלים תלת מימדיים על מנת לבחון לעומק את המוצר לפני בנייה או מעבר לייצור מסחרי, וכדי להציג את המודל בפני משקיעים או לקוחות. אדריכלים זקוקים לפתרונות איכותיים לייצור דגמי מבנים שהם מתכננים, כחלק מהליך תכנון כל פרויקט בנייה, וכדי להציג את המודל בפני חברות בנייה, קבלנים, משקיעים, יזמים, לקוחות סופיים ועוד. מעצבי ומפתחי מוצרים זקוקים לשירות מקצועי ומתקדם של בניית אב טיפוס, כחלק בלתי נפרד מהליך הפיתוח, ולשם בדיקת עמידות, לחצים ושימושיות של המודל התלת מימדי.

שיטות שונות לבניית דגמים בתלת מימד

עד לפני כמה שנים נאלצו אדריכלים ומעצבי מוצרים להיעזר בשיטות ייצור מסורתיות לבניית הדגם בתלת מימד, לדוגמה בעזרת מכונות עיבוד שבבי- CNC. לאורך השנים הטכנולוגיות התפתחו וכיום ניתן לבנות ולייצר דגמים ומודלים תלת מימדיים בעזרת שיטות מתקדמות יותר כמו חיתוך וחריטה בלייזר, בעזרת ואקום פורמינג ולאחרונה ניתן לבנות מודלים תלת מימדיים בעזרת מדפסות תלת מימד גדולות ומדויקות.
כדי לבנות דגם או מודל תלת מימדי חשוב לפנות לחברה מקצועית ומובילה בתחום, חברה המסוגלת לספק מענה איכותי ולסייע ללקוח לבחור בטכנולוגיית הייצור של המודל. חשוב להדגיש כי יש מגוון חומרי גלם בהם ניתן להשתמש לצרכי בניית דגמים ומודלים תלת מימדיים, לכן יש לקבל ייעוץ מקצועי ולבחור בשיטה המתאימה ביותר. לכל שיטת ייצור דגמים ומודלים תלת מימדיים יש יתרונות וחסרונות אותם כדאי להכיר, לדוגמה רמת הדיוק הנדרשת, חומרי גלם, מהירות בניית המודל, צבע, ליטושים עדינים ועוד.

התאמה מושלמת לצרכי ולדרישות הלקוח

 

כאמור, בכל ענפי התעשייה זקוקים לשירות מתקדם לבניית דגמים, אב טיפוס ומודלים בתלת מימד, למשל מודלים להמחשת בניין מגורים או מבנה מסחרי עבור אדריכלים וחברות בנייה, מודל להמחשת מוצר הנמצא בפיתוח בתעשייה הביטחונית והצבאית, בתעשיית הרכב, כלי התעופה, הרפואה, הקוסמטיקה, המשחקים, המזון ועוד.

 

כמו כן, מעצבי תערוכות וכנסים, מוזיאונים, גלריות ולקוחות רבים נוספים, זקוקים למענה מקצועי יעיל, מהיר וזול ככל הניתן, לבניית מודל מסוים עבורם. מאחר ויש הבדלים בין שיטות ייצור ובניית דגמים תלת מימדיים על הלקוח לערוך סקר שוק מקיף כדי לקבל החלטה נכונה כיצד לייצר ולבנות את המודל עבורו. ראוי לציין כי עד לכניסתן של מדפסות התלת מימד הגדולות והמדויקות בחרו רוב הלקוחות בשיטות ייצור ותיקות ואמינות כמו עיבוד שבבי וחיתוך וחריטה בלייזר.

כדאי לדעת כי באמצעות טכנולוגיית חיתוך וחריטה בלייזר ניתן לחתוך, לצרוב ולחרוט על מגוון חומרי גלם רכים או קשים, לרבות עץ, חומרים פלסטיים (ABS, פוליאתילן, אקריל וכו’), סיליקון, גומי, קרטון, נייר ומתכות שונות. שיטה זו מבטיחה ללקוח דיוק רב, לרוב אין צורך בליטוש המודל אחרי החיתוך, אך הטכנולוגיה מתאימה במיוחד לחיתוך בדו מימד, לכן במקרים מסוימים יש להעדיף טכנולוגיות אחרות לבניית הדגם, כמו הדפסה בתלת מימד.

Call Now Button