בתאריך 13/7/22 יום רביעי לא נקבל קהל עקב מעבר למשרדנו החדשים.
כתובתנו החדשה: המלאכה 18, חולון.
נשמח לראותכם החל מ- 17/7/22

תגי שם באמצעות חיתוך בלייזר

פוסט תגי שם צורניים

תגי שם הם תגים, עשויים בדרך כלל פלסטיק או מתכת, המאפשרים זיהוי אישי, מיידי, בשם, של האדם העומד מולכם. בעלי מקצוע רבים נעזרים בתגי שם לצורך זיהוי קל, כאקט שיווקי ולטובת תקשורת נוחה עם לקוחות. אם אלה אנשי שיווק, מוכרנים ונציגים בנקודות מכירה, אם אלה אנשי מנהלה אשר משתתפים באירוע נטוורקינג או באירוע רשמי כנציגות מטעם הארגון, או אם אלה נציגים המייצגים את הארגון בתערוכות מקצועיות וכדומה – תגי השם מאפשרים פניה אל האדם בשמו ותחילת שיחה נעימה, ועליהם להיעשות באופן מתאים לדרישות ולשימוש – בשפה, בגדלים, ובצורות המתאימות לעונדים אותם.

המאפיינים המנצחים של תגי שם

הביצוע של תגי שם באמצעות חיתוך בלייזר מאפשר תכנון, עיצוב וייצור גמישים ושונים של תגי שם, על פי צרכי ומאפייני הארגון. בין השאר, ניתן לבצע חיתוך מדוייק בלייזר של צורות ייחודיות (למשל, תגי שם בחיתוך בלייזר בצורת מטוס עבור דיילים), או הכוללות אלמנטים מעוצבים בתגים (למשל הלוגו). ניתן לשלב תאורת לדים בתגי השם, או ליצור תגי שם בעלי אפשרות להחליף את השם שבפנים, לתלייה מעל דלתות המשרד או לשימוש עבור נציגי מכירות מתחלפים באירועים.

שימושים נוספים עבור תגי שם בחיתוך לייזר

העיצוב המרשים, קלות הביצוע והמחירים שירדו מאוד בעשור האחרון עבור תגי שם מרהיבים, מאפשרים שימוש בתגים כאלה לא רק לצרכים הארגוניים כבעבר. לדוגמה, ניתן להשתמש בתגי שם לסימון חיות מחמד על מנת להבטיח שאם אלה ילכו לאיבוד, ניתן יהיה להשיבם לבעליהם בקלות; ניתן גם להשתמש בתגי שם לחריטת הקדשה והצמדתה למוצרים שונים הניתנים כמתנה.

איך וממה מכינים היום תגי שם?

כיום, מרבית תגי השם מבוצעים על ידי חיתוך בלייזר, ולכן החומרים עליהם חורטים מתאימים לטכנולוגיה. מגוון חומרי הגלם עליהם ניתן לעבוד מאפשר עיצובים ומראה סופי ממש ככל העולה על רוחכם. בין החומרים עליהם ניתן לחרוט בלייזר, נמצא כמובן בעיקר את החומרים ממשפחת הפלסטיק והמתכת. ניתן לחתוך את תגי השם לצורות ייחודיות ככל העולה על רוחו של המעצב שלכם, ולעצב את חריטת השמות באופן ייחודי, תוך בחירת פונטים ממגוון נרחב ותוספת של אלמנטים עיצוביים שונים.

תגי שם בחיתוך בלייזר – חשוב שתבחרו חברה מקצועית לביצוע העבודה

בעיקר אם אתם מתכננים ביצוע של מספר תגי שם או אם אתם מקווים שתגי השם שתבצעו כיום ישרתו אתכם למשך שנים רבות – חשוב שתבחרו חברה אמינה, מנוסה ובעלת ציוד איכותי וצוות מנוסה לביצוע החריטה בלייזר של תגי השם. הבחירה בבעלי מקצוע מנוסים תאפשר לא רק קבלת מוצר איכותי שישמש אתכם בנאמנות שנים רבות, אלא גם ביצוע איכותי, מדוייק ומעוצב תוך גמישות בבחירות העיצוביות וליווי מנוסה בתהליך העיצוב של תגי השם החדשים שלכם.

Call Now Button