בתאריך 13/7/22 יום רביעי לא נקבל קהל עקב מעבר למשרדנו החדשים.
כתובתנו החדשה: המלאכה 18, חולון.
נשמח לראותכם החל מ- 17/7/22

תגי שם לכנסים

תגי שם לכנסים

חברות גדולות שונות מבצעות כיום כנסים תוך כדי עריכת רשימה מוקפדת של רשימת המוזמנים לכנס. הן מזמינות תגי שם לכנסים הניתנים למוזמנים כנגד הצגת תעודת זהות.

תג שם קשיח לכנסים

תגי שם קשיחים לכנסים ניתן לחבר ליו יו, לשרוך או לקרוקודיל – בשמו העברי רצועת תנין. תגי שם אלו באים בקופסא המכילה 50 יחידות. ניתן מחיר מבצע לחברות המזמינות 500 יחידות. המחיר להזמנה של של פחות מ-500 יחידות הוא 1.50 שקל.

סוגים שונים של תגי שם:

  • תגי שם על גבי סיכות דש מהודרות לענידה על דש הבגד
  • תגי שם בצורת צמיד מזהה למוזמנים בלבד
  • תגי שם בהטבעת שם המוזמן בלבד
  • תגים הנושאים בנוסף את מקום הישיבה של המוזמן, תפקידו ולוגו החברה שלו
  • תגי שם בצירוף תמונתו של המוזמן
  • חיבור תגי השם לזרוע, לצוואר או לדש הבגד

השקעה מינימלית תמורת שמירת סדר בכנס

חברות רבות בכל העולם בוחרים להשקיע סכום מינימלי תמורת הפקת תגי שם לכנסים שהן עורכות. תגים לכנסים שומרים על סדר בכנס ומונעים את כניסתם של מי שלא הוזמנו אליו. כמו כן, ההבדל בין כנס יוקרתי המאורגן כהלכה לעומת כנס חובבני, עלול להיות רב השפעה על דעתם של המשתתפים בכנס, או על סוג השירות המוצע בו.

כנסים מסיווג בטחוני גבוה ביותר

ראשי ממשלה ואנשי צבא בכירים במדינות שונות עורכים כנסים אליהם מוזמנים רק אנשים בעלי סיווג בטחוני גבוה. במקרים אלה חובה להפיק תגי שם לכנסים. זאת כדי למנוע היחשפות של אנשים מסיווג בטחוני נמוך יותר לחומר רגיש. דבר זה עלול להיות בעל השלכות גדולות לביטחון המדינה.

תגי כנסים לחברה מתחילה

באירועי הגרלה או בכנסים רשמיים במידה פחותה יותר נעזרים גם כן בשירותיו של יצרן תגי שם לכנסים. כמו כן מדובר בעיקר בחברות בראשית דרכן העורכות את הכנסים כדי ליצור תחושת יוקרה באמצעות כנסים אלה החושפים אותה לשוק.

ענידת תגי שם לכנסים נועדה להבטיח ש”מסתננים” מחברות מתחרות או מי שאינם אמורים לבוא בסוד המידע המועבר בכנס לא יורשו להשתתף בו.

 

Call Now Button