בתאריך 13/7/22 יום רביעי לא נקבל קהל עקב מעבר למשרדנו החדשים.
כתובתנו החדשה: המלאכה 18, חולון.
נשמח לראותכם החל מ- 17/7/22

תגי שם

תגי שם

תגי שם לכנסים
הסיטואציות בהן מגיעים למפגש עבודה ויש ריבוי של משתתפים, ובדיוק שכחת את שם האדם שעומד מולך, מביכות אך מוכרות. על כן ועקב סיבות נוספות, נהוג לענוד תג זיהוי כאשר מדובר במצבים שכאלו. ע”י ענידה של תג שם, ניתן לשייך עובדים לתפקידים, ניתן להימנע ממבוכה, וניתן להכיר בצורה יותר יעילה קולגות ועמיתים. ישנם מקומות שמאפשרים ליצור תג שכזה במקום עצמו, וניתן להיערך לכך מראש ולהימנע מבלגן, כך שתגי השמות יחכו למוזמנים ובכך ייחסך זמן והאירוע יתופעל בצורה יותר יעילה.
דגשים

כאשר מדובר על תגי שם לכנסים, יש לשים לב שהשם יהיה בפונט קריא, ושגודל הפונט לא יהיה קטן מידי, כך שגם ממרחק של כמה מטרים ניתן יהיה להבחין בו בצורה נוחה ולא ייווצר מצב בו יש לבהות במישהו על מנת לקרוא את שמו, ואילו מהצד השני תירשם חוסר נוחות עקב הבהייה בדש הבגד. כמו על כן כל תגי שם לכנסים להיות עשויים מחומר קשיח, לא מתקמטים, כלומר עשויים בצורה מכובדת. חומרים כגון מתכות, עץ או פרספקט עשויים לעשות את העבודה. שימוש בחריטת לייזר ליצירת השם, עשויה ליצור את הרושם המבוקש.

החוט המחבר

כאשר מדובר על תג שם, ישנן מספר אופציות שניתן לענוד אותו. אופציה ראשונה היא ע”י חיבור של סיכה לתג וחיבורה לחולצה. אופציה שכזו מצריכה יותר התעסקות בעשיית התג ובנוסף מצריכה ליצור חור בבגד, דבר שלא מעט אנשים נרתעים ממנו. אופציה שנייה היא לקשור שרוך, באופן שכזה אין צורך לחורר את החולצה והמיקום הנו אחיד אצל כל האנשים.

מבחר תגים

תגים יכולים להיות צורך חשוב כאשר מדובר על אירוע של עובדים, או על אירוע השקה ללקוחות. בכול אופן כאשר מדובר על תג שם, תמיד ניתן לבחור כיצד לעצב אותו, כלומר האם להסתפק בשם, האם לצרף לצד השם גם את לוגו החברה, האם לשחק עם צבעים, או האם לצרף תמונה של הפנים. שיקולים שיש לקחת בחשבון בעת הבחירה הם האם מדובר במפגש של ריבוי של חברות, האם התג משמש מזכרת מהאירוע וכדומה. כך שלכל צורך ניתן למצוא מענה כאשר מדובר על שימוש בחריטה.

 

Call Now Button